Nový kabátek i střívka

Změnil jsem pár věcí. Nový design (tentokrát ne můj, v patičce je odkaz na autora), adresa z blog.pepiino.cz na zapisnik.pepiino.cz. Změnila se i střeva která to tu pohánějí – na “WordPress”:[wordpress.org].

“Nucleus CMS”:[http://nucleuscms.org/] jsem opustil z prostého důvodu: už před rokem, kdy jsem přestal jeho vývoj sledovat, komunita dost stagnovala, existovala spousta plánů na novou od základu přepsanou verzi, ale zůstávalo jen u tlachání na fórech a ani hlavní větev nebyla příliš aktualizovaná. Novinek málo a svět už byl dávno někde jinde (Konkrétně WordPress už byl tehdy o kus dále, řekl bych). Takže myšlenka odejít od Nucleusu k něčemu jednoduššímu, přímočarejšímu a aktuálnímu přišla už dávno. Akorát jelikož jsem nepsal, neměl jsem důvod migrovat. Teď to vypadá že se tu pár příspěvků objeví, takže jsem migraci nějak narychlo provedl a vybral jedno z hotových témat, s vlastním designem se patlat neplánuji, navíc to není zrovna můj šálek kávy, raději to nechám na schopnějších :).

Mimo jiné to znamená, že už opravdu neexistuje naděje na další vývoj “NP_MiniForum”:[http://wakka.xiffy.nl/miniforum], ale to už asi bylo jasné dávno. Taky samozřejmě padla vyvíjená plně lokalizovaná verze Nucleus CMS, kterou jsem tuším kdysi sliboval a možná se mi ještě někde válí skoro hotová, ale nikdy se už nenašel čas (respektive chuť si čas udělat) na finální dokončení a protlačení pár nutných patchů do centrální větve. Asi trochu škoda, na druhou stranu přecejen považuji Nucleus CMS za mrtvý projekt a věnovat svůj čas něčemu takovému se moc lidem nechce.

A také to možná znamená, že občas něco napíšu. Příjmám sázky, jak dlouho mi to tu zase vydrží, já na sebe moc nesázím :D